Bez prowizji. Atrakcyjną działkę budowlaną sprzedam. Gmina Liszki

Data dodania: 01 czerwiec 2014Ogłoszenie: 1019

Pilnie sprzedam atrakcyjną działkę z planem miejscowym pod budownictwo jednorodzinne , z dopuszczoną działalnością usługowa , działka prostokątna płaska, nie zalewowa, o szerokości 23 metrów, ustawiona ze wschodu na zachód, droga dojazdowa gminna utwardzona, oraz droga wewnętrzna równoległa do działki od strony południowej, działka o powierzchni 18,82 ara,. dla działki uzyskałem warunki przyłaczy dla prądu, dla gazu jeszcze nie składałem wniosku, ale nie ma problemu z uzyskaniem, woda do podciągnięcia na własny koszt lub wykonanie studni( obecnie staramy się o wykonanie wodociągu przez gminę), działka położona w spokojnej okolicy w otoczeniu domkow jednorodzinnych i łąk, komunikacja MPK w odległości około 200 metrów, doskonała infrastruktura wczesnoszkolna i szkolna( w okolicy żłobki, przedszkola, szkoły, podstawowe, gimnazjum, liceum), 5 minut samochodem do basenu na Kolnej i Radosnej Nowinie. W okolicy znajdują się: poczta, bank, ośrodek zdrowia, stacja paliw i LPG, doskonały dojazd do obwodnicy, blisko do zalewu w Kryspinowie,.
zależy mi na szybkiej sprzedaży dlatego cena do ustalenia, wstępnie wyceniam działkę na 34o tys, ale jest to cena do negocjacji,gdyż zależy mi na czasie.
osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny, może być sms lub jeżeli nie odbiorę wiadomość na poczcie głosowej, można dzwonić od 9 do 22.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 602270495

Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Kraków
Wyświetleń: 1110
© 2012 Krakówlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.