Centrum Origin Kraków zatrudni FIZJOTERAPEUTÓW

Data dodania: 30 czerwiec 2020Ogłoszenie: 42216
  • Centrum Origin Kraków zatrudni FIZJOTERAPEUTÓW - zdjęcia

Centrum Origin Kraków zatrudni FIZJOTERAPEUTÓW.

Zakres obowiązków: prowadzenie terapii indywidualnej funkcjonalnej z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi.

Wymagania:
- ukończone studia na kierunku fizjoterapia
- mile widziany kurs PNF i doświadczenie w pracy z pacjentami
- umiejętność samodzielnej pracy z pacjentem
- wysoka kultura osobista, cierpliwość, empatia
- sumienność i zaangażowanie
- uzyskany numer PWZ

Oferujemy:
- pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń rehabilitacyjnych
- szkolenia

Prosimy o zgłoszenia elektroniczne poprzez formularz lub przesłanie aplikacji na adres rekrutacja@originpolska.com

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż