Opieka nad zwierzętami, spacery, domowy hotelik

Data dodania: 29 kwiecień 2014Ogłoszenie: 702
Opieka nad zwierzętami, spacery, domowy hotelik
  • Opieka nad zwierzętami, spacery, domowy hotelik - zdjęcia
  • Opieka nad zwierzętami, spacery, domowy hotelik zdjecie 2

Nie masz czasu na spacery z psem?
Twoje codziennie obowiązki nie pozwalają na poświęcenie odpowiedniej ilości czasu pupilowi? Planujesz wyjazd służbowy lub urlop? Nie będzie Cię w domu przez jakiś czas?
Powierzenie opiekunowi ulubionego zwierzęcia to kwestia bardzo dużego zaufania właściciela. Dlatego też zapewniamy profesjonalne przygotowanie i wiedzę na temat zachowania zwierząt, umiejętności nawiązywania z nimi kontaktu, radzenia sobie w trudnych wypadkach oraz umiejętność udzielenia pierwszej pomocy!
Nasza firma oferuję kompleksową opiekę nad psami, kotami oraz innymi zwierzętami towarzyszącymi takim jak gryzonie, ptaki, ryby, gady, płazy w domu właściciela.
Nasi opiekunowie to alternatywa dla hoteli dla zwierząt. Twój pupil posiada swojego opiekuna na wyłączność, pozostaje w swoim otoczeniu i nie jest dodatkowo stresowany zmianom miejsca. Opiekun może mu również zapewnić wystarczającą ilość czasu na spacerze, gdy Twój natłok zajęć Ci to uniemożliwia.
Jeżeli wolisz Twój zwierzak może tez mieć urlop w hoteliku u naszej Babci Joli ! Babcia jest doświadczoną opiekunką która lata spędziła na wystawach wraz ze swoja suczka która niestety rok temu odeszła... Miejsca i terminy u Babci należy rezerwować wcześniej ponieważ Babcia przyjmuje tylko jednego pieska na raz ,jednego kotka. Inne zwierzaki klatkowe mogą być do 3 maksimum. Doba hotelowa u Babci jest w cenie od 70 zł do 50 w zależności od długości wakacji (razem z transportem) Cennik spacerów w Krakowie zaczyna się od 15 zł /h. Aby zwiększyć bezpieczeństwo klientów z nami zawsze klient podpisuje umowę !

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 608... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 2 )

Cena 15zł
Kategoria: Zwierzęta
Typ oferty: Usługi dla zwierząt
Lokalizacja: Kraków
Wyświetleń: 1426

Najczęściej oglądane:

www.warszawalokalnie.pl - darmowe ogłoszenia Warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Krakówlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.