pisanie prac biologia, zootechnika, rolnictwo, leśnictwo, biotechnologia

Data dodania: 05 styczeń 2021Ogłoszenie: 43449
pisanie prac biologia, zootechnika, rolnictwo, leśnictwo, biotechnologia
  • pisanie prac biologia, zootechnika, rolnictwo, leśnictwo, biotechnologia - zdjęcia

Od lat zajmujemy się profesjonalną redakcją oraz wszechstronną pomocą w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich oraz dysertacji doktorskich w zakresie biologii i wszelkiego rodzaju nauk pokrewnych (zootechnika, nauki medyczne i weterynaryjne, rolnictwo, leśnictwo, biotechnologia, etc.). Podejmujemy się również kompleksowej realizacji zleceń dotyczących redagowania artykułów naukowych w obrębie w/w dyscyplin (pełen zakres: od opracowania koncepcji pracy dopasowanej do struktury posiadanych danych i zebrania pełnej literatury przedmiotu, przez wykonanie analiz statystycznych i przygotowania tekstu w języku obcym, aż po konsultacje na etapie procesu redakcyjnego) oraz pomocy w przygotowywaniu różnego rodzaju projektów praktycznych. Na życzenie, zajmujemy się także przeszukiwaniem bibliograficznych baz danych oraz gromadzeniem literatury fachowej.
Nasza oferta dotyczy konsultacji w następujących zakresach:
- oryginalności;
- jakości merytorycznej i stylistycznej;
- układu logicznego i struktury tekstu;
- analizy statystycznej;
- prezentacji danych oraz sposobu prowadzenia dyskusji;
- bibliografii.
Jesteśmy doskonale zorientowani w realiach przygotowywania prac z zakresu szeroko rozumianej biologii i nauk pokrewnych, dlatego każde zlecenie traktowane jest indywidulanie. Nigdy nie powielamy tekstów, a każda przygotowana przez nas praca może być sprawdzona dowolnym programem antyplagiatowym - gwarantujemy jej oryginalność, niepowtarzalność oraz pełną anonimowość naszych Zleceniodawców.
Nasz zespół autorski stanowią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań naukowych, zajęć dydaktycznych oraz przygotowywaniu wszelkiego rodzaju publikacji naukowych i popularnonaukowych w zakresie biologii. Gwarantujemy, że realizacją Twojego zlecenia zajmie się osoba co najmniej z tytułem doktora oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy naukowej i dydaktycznej.
Ze względu na różnorodność i stopień skomplikowania zagadnienia, koszt i termin realizacji zlecenia jest zawsze ustalany indywidualnie.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 730... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 19 )

Cena 1zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Kraków
Wyświetleń: 96

Najczęściej oglądane:

www.warszawalokalnie.pl - darmowe ogłoszenia Warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Krakówlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.