Pracownik Produkcji

Data dodania: 08 sierpień 2018Ogłoszenie: 17219
  • Pracownik Produkcji - zdjęcia

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Produkcji

Miejsce Pracy: Skawina

Zakres Obowiązków:

* Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z procedurami na linii produkcyjnej przy produkcji części samochodowych
* Prace Magazynowe
* Kontrola jakości produktu gotowego

Czego Oczekujemy:

* Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
* Dobrego wzroku
* Dokładności, skrupulatności

Co Oferujemy:

* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
* Pracę w pełnym wymiarze godzin
* Pracę w systemie 4 brygadowym
* Stawkę godzinową w wysokości 14,58 brutto
* Dodatkowe premie: nawet 560 zł brutto co miesiąc !
* Dofinansowanie do posiłków w miejscu pracy
* Nabycie 2 dni urlopu wypoczynkowego po każdym przepracowanym miesiącu
* Opiekę Koordynatora Work Service w trakcie zatrudnienia
* Możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie, NNW, zdrowotnych
* Możliwość zakupu pakietu Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie przez naszą stronę:

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż