Pracownik Produkcji - praca z orzeczeniem

Data dodania: 03 styczeń 2018Ogłoszenie: 15920
  • Pracownik Produkcji - praca z orzeczeniem - zdjęcia

Polski HR A-Trybut to Agencja Pracy Zatrudniająca Osoby Niepełnosprawne i jako taka została wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudniających pod numerem 8750.

Obecnie dla swojego klienta firmy produkującej stolarkę okienną poszukujemy pracownika produkcyjnego.

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- montaż dodatkowych elementów okiennych

Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- motywacja do pracy
- rzetelność i odpowiedzialność
- możliwość wykonywania pracy fizycznej

Oferujemy:
- umowę o pracę z możliwością długotrwałej współpracy
- pracę zmianową od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od do swiadczenia
- pracę w miłej atmosferze

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 698... Pokaż