Sala Konferencyjna - Centrum Krakowa

Dodane Wtorek, 11 Marca 2014, 12:06:38, ID ogłoszenia: 402
Sala Konferencyjna - Centrum Krakowa
Do negocjacji
tel. 7905... Pokaż
  • Kategoria: Biura - lokale użytkowe
  • Lokalizacja: Kraków
  • Wyświetleń: 1537

Opis ogłoszenia

Centrum Biurowo-Prawno-Gospodarcze LEXARI.EU Sp. z o.o. zaprasza do skorzystania z oferty wynajmu sali konferencyjnej w centrum Krakowa – w prestiżowej lokalizacji, z widokiem na Wawel.

Sala konferencyjna jest idealnym miejscem doskonale przygotowanym do organizacji szkoleń, spotkań biznesowych, warsztatów, spotkań rekrutacyjnych, prezentacji czy konferencji firmowych. Aby sprostać oczekiwaniom Klientów nasza oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Dysponujemy kameralną salą z nowoczesnym wnętrzem, klimatyzacją, dostępem do Internetu oraz pełnym wyposażeniem, co zapewnia komfort zarówno dla uczestników spotkania jak i dla prowadzących. Podczas spotkania oferujemy Państwu także pomoc administracyjno – biurową.
Do dyspozycji naszych klientów oddajemy salę idealną do organizacji spotkań dla ok. 10 osób. Na życzenie organizatorów za dodatkową opłatą zapewniamy także serwis kawowy.

Rezerwując sale konferencyjną w Centrum Biurowym Lexari istnieje możliwość wynajmu na godzinę, jeden dzień, bądź jeden tydzień w zależności od indywidualnych potrzeb i wymagań.

Aby zapoznać się ze szczegółowym cennikiem oraz ofertą prosimy o kontakt telefoniczny.

Centrum - Biurowo - Prawno - Gospodarcze Lexari.eu
ul.Zwierzyniecka 29
Kraków

Kraków Małopolskie