Sprzedawcy do sklepów spożywczych 131.134

Data dodania: 14 marzec 2018Ogłoszenie: 16331
  • Sprzedawcy do sklepów spożywczych 131.134 - zdjęcia

Zatrudnimy profesjonalnych sprzedawców do sklepów spożywczych

Obowiązki:
- zapewnienie sprawnej, bezpośredniej obsługi klientów z zachowaniem zasad uprzejmości i uczciwości
- dbałość o prawidłową ekspozycję produktów
- staranna obsługa kasy fiskalnej
- zachowywanie należytego porządku w miejscu pracy

Wymagania:
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- zaangażowanie w wykonywaniu pracy
- mile widziane osoby z grupą inwalidzką

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- umowa w dowolnym wymiarze czasu pracy
- warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
- bogaty pakiet świadczeń socjalnych
- możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych i pakietu sportowego na atrakcyjnych warunkach

Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o kontakt:
tel. 500-044-813, 13-25-20-300
email: sekretariat@podwawelska.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 500... Pokaż