Telemarketer - branża fryzjersko – kosmetyczna

Data dodania: 06 czerwiec 2014Ogłoszenie: 1071
Telemarketer - branża fryzjersko – kosmetyczna
  • Telemarketer - branża fryzjersko – kosmetyczna - zdjęcia

Telemarketer - branża fryzjersko – kosmetyczna

W związku z rozwojem sprzedaży aktywnej, Hurtownia Włosów Beauty-for-You - lider branży przedłużania, zagęszczania i niechirurgicznego uzupełniania włosów w Polsce, zaprasza do składania podań o pracę na stanowisko TELEMARKETERA.

Początek pracy – CZERWIEC/LIPIEC 2014. Miejsce pracy – Kraków, okolice Bonarki

Wymagania MINIMALNE: doświadczenie w sprzedaży, najlepiej w telemarketingu, umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i ich finalizacji przez telefon, znajomość technik sprzedaży, dyspozycyjność, umiejętność tworzenia ofert, prowadzenia bazy klientów i kalendarza kontaktów, terminowość, kultura osobista, dobra znajomość obsługi komputera, dobra organizacja pracy

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system premiowy, adekwatne do doświadczenia i możliwości kreowania dodatkowego obrotu przez kandydata, dużą samodzielność i komfortowe warunki pracy – praca w biurze z telefonem z nielimitowanymi połączeniami i laptopem, miła atmosfera. Jesteśmy nastawieni na wyniki i szybkie rozwijanie rynku.

W związku z otrzymywaniem dużej ilości zgłoszeń na zasadzie - "nadaję się do tej pracy, bo interesuję się kosmetykami i urodą" informujemy, iż do zadań osoby zatrudnionej w hurtowni należy m.in. - pozyskiwanie klientów telefonicznie, mailowo, w relacjach bezpośrednich; prowadzenie bazy klientów i regularny kontakt z nimi; zaznajomienie się z bazą produktów, w tym specjalistycznych branżowych; tworzenie ofert i porównywanie ich z ofertami konkurencyjnymi; tworzenie raportów sprzedaży; wdrażanie nowych produktów na rynek i proponowanie promocji/działań wspomagających sprzedaż we współpracy z osobą zarządzającą i działem marketingu. Rolą telemarketer jest prowadzenie sprzedaży aktywnej i pozyskiwanie nowych klientów hurtowni.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: beautyforyou.kontakt@gmail.com w tytule wpisując „Aplikacja na stanowisko telemarketera”

Prosimy o umieszczenie w CV następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 508... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 50 )

Cena 1zł
Kategoria: Dam pracę
Typ oferty: Obsługa klienta
Lokalizacja: Kraków
Wyświetleń: 778

Najczęściej oglądane:

www.warszawalokalnie.pl - darmowe ogłoszenia Warszawa

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Krakówlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.